قالیشویی اقدسیه

قالیشویی اقدسیه

خدمات قالیشویی اقدسیه

قالیشویی موضوعی است که در این مقاله قصد داریم در رابطه با آن صحبت کرده و اطلاعاتی را در اختیار شما دوستان گرامی قرار دهیم. پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید به فرآیند شستن فرش یا قالی، قالیشویی گفته می‌شود. این عمل امروزه به عنوان یک شغل نیز ثبت شده است که در آن غبارروبی، لکه زدایی و شستشوی فرش‌ها توسط مواد شوینده و آب انجام می‌شود. عملیات قالیشویی می‌تواند به دو صورت ماشینی یا دستی انجام پذیرد. این کار در کشور ما سابقه‌ای طولانی داشته؛ زیرا فرش یکی از آثار گرانبها و با اصالت ما ایرانیان است. در کار قالیشویی به جنس و تار و پود فرش و همچنین دستبافت بودن و ماشینی بودن آن، توجه بسیار زیادی می‌شود.

مزیت‌های قالیشویی اقدسیه

فرش‌ها با توجه به تار و پودی که دارند، پتانسیل جذب آلودگی‌ها را داشته و همچنین میکروب‌ها و باکتری‌هایی که با چشم غیرمسلح دیده نمی‌شوند، در فرش رشد می‌کنند و سبب آلودگی هرچه بیشتر آن می‌شوند؛ از این رو شستشوی اصولی فرش امری است که برهمگان واجب است و اکثر بانوان ایرانی فرش‌های منزلشان را هر یک سال یکبار شستشو می‌دهند. البته توصیه ما این است که برای خانه‌هایی که مهمان زیادی دارند و رفت و آمد در آنجا زیاد است و یا دارای فرزندان خردسال و کوچک هستند.

این کار هر شش ماه یکبار انجام شود؛ زیرا فرش‌ها در این شرایط زودتر کثیف می‌شوند و کودکانی که همیشه بر روی این فرش ها می‌نشینند و بازی می‌کنند، ممکن است در معرض انواع بیماری‌های پوستی و آلرژی‌ها قرار بگیرند. لذا شستشوی اصولی و منظم فرش امری ضروری است. قالیشویی‌ اقدسیه با دستگاه‌های مجهزی که دارند و مواد شوینده درجه یک می‌‌توانند فرش‌ها را به شکل اصولی شسته و هیچگونه آسیبی به بافت آن وارد نسازند. در نتیجه مزیت استفاده از قالیشویی‌ها، همین شستشوی اصولی، بدون زدن آسیب به بافت فرش است. قالیشویی فرمانیه زیر نظر کارخانه قالیشویی دارآباد خدمات قالیشویی را با کیفیت بالا انجام می دهد جهت دریافت خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

خدمات قالیشویی اقدسیه
خدمات قالیشویی اقدسیه

ویژگی‌های قالیشویی اقدسیه

معمولاً اکثر مراکز قالیشویی قبل از شستشوی فرش، به بافت آن توجه نموده و ماده شوینده را متناسب با جنس و نوع نخ فرش انتخاب می‌کنند؛ زیرا همانطور که می‌دانید، شستشوی فرش‌های ماشینی و دستباف با هم متفاوت است. به عنوان مثال، برای فرش‌های دستبافتی که از نخ‌های ابریشم و ظریف‌تر در آن‌ها به کار برده شده، از مواد شوینده‌ای که ملایم‌تر هستند، استفاده می‌کنند. بعد از شستشوی اصولی، جهت جلوگیری از به وجود آمدن بوی بد در فرش، آن‌ها را به خوبی خشک می‌کنند. خشک شدن فرش نیز بستگی به وضعیت جوی دارد.

در صورتی که هوا آفتابی باشد فرش‌ها را جلوی نور آفتاب پهن کرده و اجازه می‌دهند به صورت طبیعی خشک شود و اگر هوا ابری و بارانی باشد، آن‌ها را به گرمخانه منتقل می‌کنند و به کمک تجهیزات و ابزارآلات فرشها را خشک می‌کنند. همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، قالیشویی در ایران به عنوان یک شغل ثبت شده است و اتحادیه صنف قالیشویان نیز وجود دارد که اکثر مراکز قالیشویی زیر نظر این اتحادیه کار می‌کنند. با توجه به کمبود منابع آب، اکثر موسسات قالیشویی جهت شستشوی فرش‌ها از آب چاه استفاده می‌کنند و علاوه بر شستشوی فرش طبق موازین شرعی، سبب پیشگیری از مصرف بی‌رویه آب می‌گردند.

چرم دوزی فرش در قالیشویی اقدسیه

مسلما روش چرم دوزی در مراکز قالیشویی با توجه به تخصصی بودن و بهره بردن از افراد متخصص بسیار حرفه ای تر و تمیز تر صورت می گیرد. چرم دوزی در قالیشویی اقدسیه توسط دستگاه های مخصوص که تقریبا شبیه چرخ های خیاطی هستند صورت می گیرد و به همین دلیل چرم دوزی قالیشویی اقدسیه بسیار دقیق تر و زیبا تر می باشد. جالب است بدانید علاوه بر چرم های طبیعی و مصنوعی نوعی نوار دیگر که در بازار به عنوان چرم به فروش می رسد که این نوع از نوارها از جنس فوم هستند.

متاسفانه فرش های که توسط نوارهای فومی چرم دوزی می شوند از لول شدن فرش ها جلوگیری نمی کنند بنابراین برای جلوگیری از گول خوردن توسط افراد سودجو در بازار بهتر است به مراکز قالیشویی معتبری همچون قالیشویی اقدسیه مراجعه کنید. چنان چه شما عزیزان قصد چرم دوزی فرش های خود را دارید می توانید با مراجعه به سایت رسمی ما انواع سفارشات خود را ثبت نمایید و از خدمات مجموعه ما بهره مند شوید. قالیشویی تجریش زیر نظر کارخانه قالیشویی دارآباد خدمات شستشوی انواع فرش را ارائه می دهد برای دریافت خدمات قالیشویی در تجریش با ما در تماس باشید.

ویژگی های قالیشویی اقدسیه
ویژگی های قالیشویی اقدسیه

لکه برداری فرش در قالیشویی اقدسیه

ایجاد لکه روی فرش ها امری کاملا طبیعی است که با بهره گیری از روش های گفته شده می توانید به راحتی و در منزل انواع لکه ها را از بین ببرید. نکته ای که در پاک شدن لکه ها دارای اهمیت اند قدمت لکه روی فرش است به نحوی که برخی از لکه ها که مدت زیادی روی فرش بوده اند پاک کردن آن ها در منزل و به روش های خانگی امکان پذیر نیست و بهترین راه حل سپردن فرش ها به مراکز قالیشویی جهت لکه برداری است. سپردن فرش ها جهت لکه برداری و شستشو توسط قالیشویی اقدسیه دارای مزایای است که در ادامه به بررسی این مزایا می پردازیم:

  • لکه گیری تخصصی: در قالیشویی اقدسیه شناسایی لکه ها توسط افراد متخصص انجام می گیرد که این امر سبب لکه گیری به صورت تخصصی می شود.
  • استفاده از مواد شوینده مخصوص: در قالیشویی اقدسیه هر نوع لکه را با استفاده از مواد مخصوصی پاک می کنند که این امر علاوه بر تمیز کردن فرش به تار و پود فرش نیز آسیب نمی رساند و هر لکه ای را با حلال مناسب از بین می برند.

با توجه به انواع روش های گفته شده جهت رفع لکه روی فرش ها، شما می توانید در منزل این لکه ها را از بین ببرید اما در صورتی که لکه های روی فرش با استفاده از این روش ها از بین نرفتند اصلا نگران نباشید چرا که چاره ی کار نزد ما است. کارخانه قالیشویی دارآباد قالیشویی خوب در باغ فردوس خدمات شستشوی انواع فرش را انجام می دهد برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

رفع سوختگی فرش توسط قالیشویی اقدسیه

در قالیشویی اقدسیه با استفاده از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته، آثار سوختگی فرش را از بین می برند چرا که علاوه بر دارا بودن تجهیزات، افراد متخصص و کارشناس آثار سوختگی را بررسی می کنند. مراجعه به مراکز قالیشویی جهت از بین بردن آثار سوختگی به علت دانش کافی که دارند، امکان آسیب رسیدن به بخش های دیگر فرش را نیز کاهش می دهد. قابل ذکر است که از بین بردن آثار سوختگی روی فرش های دستبافت به علت حساسیت بالای پرز های آن نیازمند دقت و وسواس بیشتری است که برای رفع این آثار بهترین کار مراجعه به قالیشویی اقدسیه جهت خدمات رفو گری است.

قالیشویی اقدسیه چه مزیت هایی نسبت به سایر قالیشویی ها دارد؟

قالیشویی‌ اقدسیه با دستگاه‌های مجهزی که دارد و مواد شوینده درجه یک می‌‌تواند فرش‌ها را به شکل اصولی شسته و هیچگونه آسیبی به بافت آن وارد نسازند. برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می کنیم این مقاله را در سایت قالیشویی دارآباد بهترین قالیشویی اقدسیه مطالعه کنید.

چرم دوزی فرش در قالیشویی اقدسیه به چه صورت انجام می شود؟

چرم دوزی در قالیشویی اقدسیه توسط دستگاه های مخصوص که تقریبا شبیه چرخ های خیاطی هستند صورت می گیرد و به همین دلیل چرم دوزی قالیشویی اقدسیه بسیار دقیق تر و زیبا تر می باشد. برای خواندن توضیحات بیشتر با ما همراه باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.