درباره ما

قالیشویی دارآباد به عنوان بهترین قالیشویی در تهران خدمات متنوع قالیشویی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به همشهریان تهرانی ارائه می دهد. 

معرفی قالیشویی دارآباد

قالیشویی دارآباد با داشتن بیش از 30 سال سابقه درخشان و مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان، همواره توانسته با ارائه خدمات با کیفیت و تعرفه قیمت مناسب رضایت مشتریان خود را جلب نماید.  این مجموعه متخصص فرشهای دستبافت،پشم، کرک تمام ابریشم ،گل ابریشم و انواع ماشینی ایرانی وخارجی و با برخورداری از دستگاه‌های پیشرفته و استفاده از نیروی متخصص، انواع خدمات قالیشویی، مبلشویی، ترمیم فرش و رفوگری با بالاترین کیفیت و تعرفه مناسب در کوتاه ترین زمان به شهروندان تهرانی ارائه می دهد. همچنین به منظور رفاه حال شهروندان تهرانی خدمات قالیشویی در محل نیز  ارائه می دهد. 

در صورت نیاز به خدمات قالیشویی علاوه بر تماس با ما، شما می توانید از طریق تکمیل و ارسال فرم ثبت سفارش آنلاین خدمات مورد نیاز خود را ثبت کنید. در قالیشویی دارآباد بهترین خدمات قالیشویی در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه برای شما انجام می‌شود. همچنین جهت ثبت سفارش، در صورت وجود هر گونه سوال، پیگیری یا بروز مشکل، می‌توانید از خدمات پشتیبانی قالیشویی دارآباد استفاده کنید.

پروانه کسب قالیشویی دارآباد

پروانه کسب قالیشویی دارآباد

کارخانه قالیشویی دارآباد (ایزدیاری) یکی از قالیشویی های معتبر و مجاز در تهران است. این قالیشویی با داشتن مجوز از اتحادیه قالیشویان تهران، در زمینه خدمات قالیشویی در سراسر تهران فعالیت می کند. همچنین جهت اطمینان بیشتر شما می توانید مجوزهای ما را از اتحادیه قالیشویان تهران نیز استعلام کنید.